Mílí zájemci o cvičení jógy, srdečně Vás zvu na ucelený šestitýdenní minikurz Prana Vashya jógy LEVEL2, v rámci kterého navážeme na to, co jsme se naučili v rámci výcviku LEVEL 1.

V tomto kurzu se blíže podíváme na klasické jógové pozice v sedě, objasníme význam a provedení přechodů (tzv. „vinyas“) mezi pozicemi, osvojíme si další dva druhy tzv. Pozdravu slunce a samozřejmě opět o trochu prohloubíme a zvědomíme svůj dech.

Kurz je určen ať už absolventům předchozí výuky Prana Vashya jóga LEVEL 1, tak i všem ostatní, kdo mají solidní jógové základy (nedělá jim potíže úplný jógový dech a znají základní jógové pozice ve stoji).

Samozřejmě vše budeme nacvičovat tak, abychom uměli jógu cvičit i samostatně a přitom tušili co a jak dělat, čeho se vyvarovat a jak lze své cvičení korigovat.

Náplň kurzu

– objevování a nácvik plného jógového dechu, bez kterého by bylo cvičení polovičaté

– nácvik dalších dvou variant základního cviku „Pozdrav slunci“ (Suryanamaskar B, Prana Vashya Suryanamaskar) včetně důkladného rozboru často opomíjených „detailů“, které jsou ale ve skutečnosti docela zásadní

– osvojení pozic Prana Vashya jógy včetně jejich variant podle pokročilosti cvičícího, porozumění jak a proč při cvičení zapojovat chodidla, jak pracovat s těžištěm a osou těla

– nácvik klasických obrácených pozic jakými jsou SvíčkaPluh i Stoj na hlavě (resp. přípravné pozice, abychom se mohli časem postavit na hlavu bezpečně a bez obav : )

– důraz na důkladné relaxace & umění uvolnit se nejen na závěr jógového cvičení při relaxaci, ale i kdykoliv během dne a v průběhu celého života …

Termín a místo

10. 11. 2019 – 15. 12. 2019, neděle 18:30 – 20:00, celkem 6 lekcí

Meditační a jógové centrum Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady

Cena a přihlášení

1500 Kč, v ceně studijní materiály.

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a  úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)

Těším se naviděnou! Petr