Muži, chlapi, kluci, pánové, džentlmeni, sólisti i týmoví hráči, 

zvu Vás všechny touto netradiční formou na jógu pro chlapy.

Mužství nedefinuje množství vypitého piva anebo počet koní pod kapotou, ale odhodlání přijmout zodpovědnost za svůj život, své blízké a vnímat i smysluplnost vlastního konání v rámci celku.

Jóga pak navádí na cestu k sobě samému a tím pádem nevyhnutelně i ke zdroji vlastní síly, řečišti odhodlání a do prostoru vlastní životní vize.

V rámci tohoto úvodního kurzu se seznámíme s jógovými základy – budeme objevovat dýchání, hledat v rámci jógových pozic nejen „akci“, ale i uvolnění, pracovat s pozorností a bavit se o józe v širších souvislostech. Naznačíme možnosti, které nám mužům jóga nabízí a budu rád otevřeně sdílet své zkušenosti.

Kurz je vhodný jak pro pohybově založené začátečníky tak i pro ty, kdo už mají leccos jógového odcvičeno. Předchozí jógové zkušenosti netřeba, během kurzu si prakticky zažijete vše potřebné k tomu, abyste byli schopni cvičit i samostatně …

TERMÍN A MÍSTO

– 16. 9. 2019 – 21. 10. 2019, pondělky 19:15 – 20:45, celkem 6 lekcí

– Meditační a jógové centrum Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady

CENA A PŘIHLÁŠENÍ

– 1500 Kč, v ceně výukové materiály ke cvičení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)