Milí přátelé jógy a Jemného světa na Vinohradech,

vzhledem k vývoji situace ohledně virové nákazy a opatření schváleného vládou ČR jsme přerušili provoz našeho jógového studia Jemný svět.

Doufáme, že to nebude dlouho trvat a opět budeme moci opět otevřít a znovu se s Vámi potkávat. Toto opatření se netýká individuálních lekcí či terapií, které zatím poběží i nadále podle zvyklostí na základě Vaší domluvy s lektorem/terapeutem.

Prozatím Vám nabízíme on-line streaming cvičení jógy s našimi lektory přes internet. Vysíláme několikrát týdně a na své si přijdete jak vy, kdo upřednostňujete intenzivnější cvičení tak i ti z vás, kdo preferují pomalejší terapeutický přístup. Zároveň je to pro nás jediná možnost, jak udržet studiu v chodu a přečkat toto nelehké období. Více informací o možnosti cvičit on-line a podpoře našeho studia najdete ZDE.

Předem děkujeme za jakoukoliv podporu, kterou našemu studiu vyjádříte, byť by to byl třeba jen „lajk“ či vaše upřímná recenze našeho studia na Facebooku či Google. I vědomí, že s námi sympatizujete, je pro nás vzpruhou.

Samozřejmě nám všem přeji, abychom nadcházející týdny a měsíce přestáli bez citelné úhony na zdraví, abychom se dokázali otřepat z materiálních a jiných ztrát způsobených omezeným provozem na pracovištích atd. a třeba nakonec zjistili, že nás to jako společenství lidí stmelilo.

To by byl obrovský dar.

S přáním, abychom všichni nacházeli sílu a oporu ve svém bytostném středu,

Srdečně,

Petr Smil
(.. za tým lektorů a terapeutů Jemného světa)