Aktuálně 9.3.2021: Kurz je obsazen, lze se i nadále přihlásit jako náhradník, v tom případě budete přednostně informováni i o vypsání dalšího termínu. 

„It is easier to develop your practices in a dream than in the daytime. In the daytime we are limited by our material body, but in a dream our function of mind and our consciousness of the senses are unhindered. We can have more clarity. Thus there are more possibilities. … If a person applies a practice within a dream, it is nine times more effective than when it is applied in waking life.”  

Namkhai Norbu Rinpoche

Jóga snu, spánku a jóga čirého světla může být kulminací jógové praxe, jejím posunem do hlubších rovin. Základní technikou jógy snu je stav „bdělosti ve snu“ (někdy označované jako lucidní snění) , tj. stav, kdy spíme, odvíjí se snový příběh a přitom si uvědomíme – aniž bychom se probudili – že jsme ve snovém prostředí. Na tomto základě pak lze dál stavět.

Je-li pro tebe jóga cestou k širšímu vědomí, zvu tě do kurzu.

OBSAHOVÁ NÁPLŇ:

– jóga snu, spánku a jóga čirého světla v kontextu jógové praxe

– lucidní snění pohledem tantrických nauk Východu i psychologie a vědy Západu

– prakticky: rozvoj lucidity ve snu –  konkrétní techniky, postupy, …

– využití lucidity – sebepoznání, kreativita, spirituální praxe, formulace záměru, …

– meditační a dechové techniky pro rozvoj vědomí

– další rozšířené stavy vědomí v józe, mimotělesné (out-of-body) fenomény

– odpovědi a diskuse nad dotazy, …

CHARAKTERISTIKA ON-LINE KURZU:

– celkem 5 audio&video lekcí, každá v trvání 90 minut

– na vaší straně se nevyžaduje žádné zvláštní technické vybavení, stačí „přijímač“, tj. např. telefon, tablet, počítač či TV s přístupem na internet. Přenos bude probíhat přes YouTube (nemusíte mít YT účet), obraz bude přenášen pouze ode mě k Vám, spolu můžeme komunikovat jednoduše přes „chat“.

– nebudete-li se moci zúčastnit živého on-line přenosu, o výuku nepřijdete, dostanete záznam, který si můžete pustit kdykoliv později, zůstane vám již napořád.

– účast v kurzu Vám zároveň poskytuje možnost posílat dotazy  e-mailem či v uzavřené Facebook skupině, která bude zřízena

Kurz není určen pro jedince se závažnější psychologickou diagnózou (schizofrenie atd.), se zkušeností s psychotickými ataky, pro uživatele psychofarmak.

V případě pochybností konzultujte s lektorem a ošetřujícím lékařem.

TERMÍNY, CENA A PŘIHLÁŠENÍ

28. 3. 2021- 2. 5. 2021, neděle 17:15 – 18:45/19:00, cena 2000 Kč (kurz nebude 4. 4. 2021). Odkaz na YouTube vysílání dostanete cca 15 min před začátkem, můžete si jej pustit  kdykoliv později.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte tuto přihlášku, následně obdržíte platební pokyny.

Veškeré dotazy Vám rád odpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)