Milé ženy, přijměte pozvání na seminář hormonální jógy dle Dinah Rodrigues obohacený o cvičení PÁNEVNÍHO DNA.

Naučíme se sérii hormonální jógy tak, abyste byly schopné si ji následně cvičit SAMY DOMA. Jde o terapeutickou techniku, která velmi silně ovlivňuje tělo nejen na fyzické rovině (ženy často cítí změny již během samotného semináře), ale čistí celý energetický systém.

Podíváme se také, jak je to s naším ženským centrem síly, s pánevním dnem, které pomocí dechu a cvičení OŽIVÍME A VYŽIVÍME. Tedy si z kurzu odnesete sestavu hormonální jógy a zároveň techniky práce s pánevním dnem – vše se dá krásně propojit a nebo si lze vybrat jednu z technik a té se věnovat.

Ať již potřebujete vyladit hormonální systém (problémová MENSTRUACE, NEPLODNOST, MYOMY, CYSTY, MENOPAUZA aj. gynekologické problémy), trápí vás INKONTINENCE, bolesti zad či potřebujete načerpat energii a pročistit tělo intenzivním rozhýbáním LYMFY, či se chcete zkrátka dostat více do kontaktu se svým ženstvím, jste srdečně zvány.

Seminář se uskuteční, pokud budou vládní rozvolňovací opatření touto dobou nakloněna zdravému cvičení, tj. BEZ respirátorů. Nicméně kapacita semináře je MAX. 10 žen.

Kdy

Pátek 20. 5. 16:00 – 20:00, Sobota 21. 5. 9:00 – 16:00

Kde

centrum jógy Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2

Cena

2500,- Kč (v ceně jsou skripta)

Přihlášení

Vyplněním krátkého formuláře ZDE.

Další informace na michaela.votrubova@gmail.com