víkendový modul programu Next Level

Drazí přátelé,

srdečně vás zveme na víkendový seminář Zrcadla duše.

Abychom nalezli rovnováhu, uvolnění, případně cestu k hlubšímu a svobodnějšímu prožívání, zaměříme tentokrát pozornost k dospívání. V sérii přednášek si povíme něco o přechodových rituálech, vzniku a růstu jáského komplexu, archetypu a cestě hrdiny. Zmapujeme výzvy, nástrahy a potřeby dospívání, typické scénáře životní cesty, úlohy a dary, které obdržíme.

To vše pak zhodnotíme v praktické části, v níž budeme aktivně imaginovat, sdílet a kde rozebereme a v konstelaci přehrajeme několik mytických scénářů.
Druhý den budeme věnovat práci se sny. Vysvětlíme si, jak se sny ideálně pracovat v konstelaci a imaginaci. Naučíme se základům psychomagie A. Jodorowského.

PRO KOHO

Pro všechny zájemce o niterný duševní život, vhodné i pro terapeuty v pomáhajících profesích, lektory, průvodce.

Hlubinná psychologie obecně a práce se sny konkrétně nám může pomoci lépe nahlédnout děje, které se odehrávají hluboko v našem nitru. Plodem naší všímavosti k vlastním duševním pochodům – byť třeba skrytým pod povrchem – je lepší porozumění sobě, druhým i světu kolem nás.

Práce se sny ať v té či jiné podobě byla nedílnou součástí všech spirituálních tradic, branou do hájemství duše, předsálím ducha.

ORIENTAČNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM

Sobota

– 10:00 – 18:00

Neděle

– 9:00 – 16:00

Kromě delší obědové pauzy budou během výuky i kratší 10-15 min přestávky.

TERMÍN

9. – 10. prosince 2023

KDE

jógové a meditační centrum JEMNÝ SVĚT, Chopinova 10, Praha 2, 120 00

Pro mimopražské možnost přespat ve studiu, zázemí k dispozici (2x WC, sprchy, kuchyňka)

LEKTOR

Lukáš Karas, více viz program NEXT LEVEL

CENA

– 3200 Kč/os

PŘIHLÁŠENÍ

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě. Storno méně než 7 dnů před začátkem semináře je ve výši 50% kurzovného.

Veškeré dotazy Vám rádi odpovíme na tel. 733 582 848 (Petr Smil), případně 704 615 216 (Lukáš Karas)