„Než zazní první nota, akord či melodie, je dobré svůj nástroj naladit.. Našimi nástroji pro prožívání této reality jsou tělo a mysl, které když vyladíme, mohou lépe vyjadřovat naši jedinečnou duši, případně lépe uslyšet volání ducha.“

Chcete začínat den pravidelným rituálem, aby vše ostatní během dne mohlo plynout o něco snáze a bylo dobře po těle i po duši? Chcete vyzkoušet, co s Vámi udělá pravidelné cvičení jógy v pohodlí vašeho domova, případně i s vašimi blízkými? Jste začínající a hledáte osvědčený návod „krok za krokem“, s pečlivým vysvětlením jógových pozic a principů?

Anebo už nějaký čas jógu cvičíte, chcete ochutnat něco jiného, objevit nový horizont či načerpat novou inspiraci?

Zvu vás ke vstupu do 4-týdenního cyklu ranního jógového setkávání s PRANA VASHYA JÓGOU, které bude probíhat on-line streamovanou formou vždy 3x týdně – pondělí, středa, pátek od 7:00 do 8:00 (záznam si můžete pustit i kdykoliv později).

Cílem nebude „trhat“ rekordy a končetiny a zaujímat krkolomné pozice, ale skrz ranní cvičení, dýchání a relaxaci se vyladit na rytmus nového dne.

Kurz je obsahově navržený tak, že na své si přijde začátečník i pokročilejší. Předchozí zkušenosti s jógu nejsou nezbytně nutné, předpokladem je ale chuť hýbat se a v druhé polovině kurzu – až si osvojíme všechny důležité principy – pak i docela intenzivně.

CHARAKTERISTIKA ON-LINE KURZU:

– kurz bude probíhat formou on-line streamovaného přenosu s tím, že záznam vám zůstane ke shlédnutí už „napořád“.

– celkem se bude jednat o 12 audio&video lekcí, každá v trvání 60 minut, celkem tedy obdržíte cca 13 hodin postupně dávkovaných informací tak, aby se zorientoval i naprostý začátečník a na konci kurzu jste uměli cvičit i samostatně. Pokročilejší cvičící pak ocení informace jdoucí hlouběji pod povrch.

– on-line kurz vám zůstane už „napořád“, k jednotlivým lekcím se můžete kdykoliv později vracet, přehrávat si je zpětně, zaměřovat se na nejasnosti, posílat dotazy atd.

– účast v kurzu Vám zároveň poskytuje možnost posílat mi případné dotazy ke cvičení (e-mailem), v případě zájmu i možnost osobní individuální konzultace v pražském studiu Jemný svět

– na vaší straně se nevyžaduje žádné zvláštní technické vybavení, stačí jen „přijímač“, tj. např. telefon, tablet, počítač či TV s přístupem na internet.

– spolu s natočeným video kurzem obdržíte i výukové materiály v .PDF podobě

– jakožto absolventi on-line kurzu pak můžete navštěvovat středeční večerní lekce PRANA VASHYA JÓGY v pražském studiu Jemný svět, kde pak můžeme vše společně ladit a posouvat dál. Pro mimopražské absolventy pak probíhají  víkendová setkání.

OBSAHOVÁ NÁPLŇ KURZU:

– objevování a nácvik plného jógového dechu, bez kterého by bylo cvičení Prana vashya jógy polovičaté

– důkladný nácvik celkem 3 variant sekvence „Pozdrav slunci“ a to včetně porozumění tomu pro koho a kdy je ta která varianta vhodná

– osvojení konkrétních pozic Prana Vashya jógy včetně rozboru jejich variant podle pokročilosti cvičícího. Porozumění jak své cvičení samostatně korigovat a jakým obvyklým chybám se vyhnout

– prohlubobání dovednosti důkladně relaxovat během cvičení, na jeho závěru, kdykoliv během dne a v průběhu celého života

TERMÍN

– 22. 11. 2021 – 17. 12. 2021pondělky, středy a pátky 7:00 – 8:00, celkem 4 týdny tj. 12 lekcí , Kč 1200

PŘIHLÁŠENÍ

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a  úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)

Těším se naviděnou! Petr