Mílí zájemci o jógu,

zvu Vás k absolvování uceleného ON-LINE KURZU PRANA VASHYA JÓGY od A do Z, v rámci kterého si osvojíte základy jógového cvičení v pohodlí Vašeho domova. To celé tak, abyste uměli zaujímat pozice i samostatně a vyhnuli se obvyklým chybám.

Ať už jste ve cvičení jógy naprostý začátečník anebo pokročilejší, je to jedinečná příležitost, jak se můžete detailně seznámit s autentickou jógovou praxí, kterou jsem měl možnost studovat mezi lety 2007 a 2010 v jižní Indii pod osobním vedením Vinaye Kumara. Z jeho pověření pak od roku 2009 tuto praxi předávám dalším zájemcům a dnes jsem „služebně nejstarším“ učitelem působícím mimo Indii.

Cílem Prana Vashya jógy je kromě ozdravění fyzického těla a nárůstu kondice (síla, flexibilita, vytrvalost) i důkladná průprava na další dechové a meditační techniky, které jdou hlouběji a vedou dlouhodobě k rozvoji vědomí a vnímání.

Tento on-line kurz vznikl jako autentický záznam „streamovaného“ YouTube kurzu, který jsem realizoval v období březen až červen 2020. On-line kurz je obdobou toho, co běžně učím na skupinových prezenčních kurzech a co vychází z mých bezmála 20 let jógové praxe. Na základě kladného ohlasu účastníků (viz níže) jsem se rozhodl zpřístupnit obsah tohoto on-line kurzu i dalším zájemcům.

Zvlášť pro mimopražské se může jednat o efektivní způsob, jak veskrze pohodlně vstoupit do tohoto jógového cvičení, aniž byste museli dojíždět do Prahy.

Všechny informace k on-line kurzu včetně ohlasů účastníků najdete na mých stránkách.

Těším se naviděnou,

Petr Smil