Mílí přátelé,

chcete-li se věnovat józe i v současné situaci, kdy je naše studio zavřené, případně jste mimopražští či preferujete cvičení doma a chcete se k nám připojit,  pak Vám můžeme nabídnout následující on-line lekce a kurzy s našimi lektory:

On-line cvičení TERAPEUTICKÉ JÓGY s Evou Sedlákovou(www.evisedlakova.cz):

Celou řadu záznamu ze streamovaných cvičení najdete na YouTube kanálu Evy.

Chcete-li Evu a naše studio podpořit, vámi stanovenou částku za cvičení můžete poslat přímo na její účet 288102777/0300. Děkujeme!

On-line kurzy PRANA VASHYA JÓGY, PRÁNÁJÁMY & MEDITACE s Petrem Smilem (www.pranayoga.cz):

Jste-li jógový začátečník, případně jste se s jógovým cvičením postaveným na důkladném dechu ještě nesetkali anebo chcete připomenout to důležité a naučit se cvičit i samostatně, pak Vám doporučujeme absolvovat  ON-LINE KURZ PRANA VASHYA JÓGY od A do Z kde se naučíte vše potřebné. Můžete se přihlásit i na první ukázkovou lekci zdarma.

Zajímají-li Vás jemné dechová a ,meditační techniky jako součást každodenní psychohygieny či jako cesta od těla k duši a od duše k duchu, pak se podívejte na kurz MEZI NEBEM A ZEMÍ: dechové techniky a meditace.

On-line cvičení TAO JÓGY s Martinem Wagenknechtem (www.tao-yoga.cz):

Probíhá na YouTube kanálu Martina, nestihnete-li vysílání v následující časy, můžete si záznam ze cvičení přehrát i kdykoliv později.

Martin připravil i celou řadu tématických on-line kurzů, souhrnné informace najdete na Martinovo stránách.