Milé ženy, přijměte pozvání na online kurz HORMONÁLNÍ JÓGY dle Dinah Rodrigues obohacený o cvičení PÁNEVNÍHO DNA.

Setkávat se budeme vždy v ÚTERÝ a ve ČTVRTEK, po dobu 3 týdnů. Celkem proběhne 6 setkání v aplikaci kanálu ZOOM, vždy v čase 17:15 – 18:45 v těchto dnech:

12. 1., 14. 1.

19. 1., 21. 1.

26. 1., 28. 1.

Naučíme se sérii hormonální jógy tak, abyste byly schopné si ji následně cvičit SAMY DOMA. Jde o terapeutickou techniku, která velmi silně ovlivňuje tělo nejen na fyzické rovině (ženy často cítí změny již během samotného semináře), ale čistí celý energetický systém. Po zvládnutí celé sestavy vám její odcvičení nezabere více než 30 minut.

Také se podíváme, jak je to s naším ženským centrem síly, s pánevním dnem, které pomocí dechu a cvičení OŽIVÍME A VYŽIVÍME.

Michaela Votrubová

Pro zájemce bude celý online kurz zakončen setkáním „naživo“, kde vše naučené znovu zopakujeme a doladíme vše potřebné, aby pro vás cvičení bylo přínosné a hlavně bezpečné (možné jsou i online či osobní individuální konzultace v případě potřeby). Případná osobní setkání se konají v centru Jemný svět, na Praze 2.

Ať již potřebujete vyladit hormonální systém (problémová MENSTRUACE, NEPLODNOST, MYOMY, CYSTY, MENOPAUZA aj. gynekologické problémy), načerpat energii, pročistit tělo intenzivním rozhýbáním LYMFY, či se chcete zkrátka dostat více do kontaktu se svým ženstvím, jste srdečně zvány.

Více o hormonální jógové terapii ZDE

V případě, že se některého záznamu nebudete moci zúčastnit, vyřešíme vaši absenci individuálně.

Vždy ráno, daný den lekce, vám pošlu odkaz na přihlášení se do aplikace Zoom, kde se večer „potkáme“. První lekce bude zaměřená více teoreticky a na správné provedení a zvládnutí základních technik, které v sestavě používáme. V průběhu každé lekce budete mít možnost mojí zpětné vazby, pokud jde o vaše zvládnutí cviků a v závěru lekce pak bude prostor na vaše dotazy.

Jedna celá lekce pak bude věnována tématu pánevního dna, jelikož správné zapojení pánevního dna je v sestavě hormonální jógy zcela zásadní. Navíc se naučíme cvičení, které se hodí v životě téměř každé ženě (ať již jde o problémy s MS, otěhotněním, inkontinencí, nástup menopauzy, myomy, cysty apod.). Tedy si z kurzu odnesete sestavu hormonální jógy a zároveň techniky práce s pánevním dnem – vše se dá krásně propojit či použít samostatně.

Vaše místo si REZERVUJTE vyplněním přihlášky ZDE a pokud máte již teď jakékoli dotazy či pochyby, zda je kurz vhodný právě pro vás, napište mi či zavolejte, ráda s vámi proberu vše potřebné. S přihlášením neváhejte, POČET MÍST V KURZU BUDE OMEZEN.

Cena kurzu: 1800,- Kč (skripta s celou sestavou vám zašlu v PDF před začátkem kurzu)

lektorka: Michaela Votrubová, dotazy a konzultace 725 370 277