Milí přátelé,

otevíráme nový cyklus pátečních konstelací v Jemném světě pro všechny zájemce, které zajímají děje uvnitř jejich vlastní duše.

Skrze tělesný prožitek a skupinový proces se seznamujeme se svými vnitřními částmi, které před námi ožívají jako v antickém divadle. Během skupinových konstelací dochází k rozvinutí příběhu, který nám umožní ve velké hloubce (emoce, tělo, ne jen rozum) nahlédnout v jaké situaci se nacházíme a skrze katarzi se z ní osvobodit nebo najít pravdivější životní cestu. Každá konstelace je malé dobrodružství a plavba do neznáma. Vracíme se dojatí, vyčerpání, proměnění, smíření, oživení, jako z velké výpravy. Kam ? Za vlastní duší. Té, která je mořem s mnoha ostrovy.
Tento cyklus je určený jak pro úplné nováčky, tak i pro ty zkušenější. Témata na sebe volně navazují, takže pokud se na prvním setkání více spojím s pocity, na druhém se mohu ponořit o to hlouběji atd. Pokud absolvuji celý cyklus, nastává synergický efekt. (Co prokopu při jedné práci, nemusím znovu odhazovat lopatou při druhé práci).

Témata setkání vznikla tak, že jsem poprosil vesmír o témata k našemu cyklu konstelací v Jemném světě a vytáhl po sobě sérii tarotových karet. Názvy setkání můžete brát jen jako inspiraci. Na jakémkoli setkání se můžeme věnovat jakémukoli problému, který aktuálně řešíte.

Celý cyklus mi – dle série karet – zní jako přenastavení nefunkčních vzorců za ty, které jsou nejen funkční, vedoucí k naplnění, ale i ty pravé, odpovídající nám i kosmickému řádu. To, co běží podle kosmického řádu, nemusíme tlačit do kopce. „Padá“ to samo, jako planety po svých drahách. Ale nejprve musíme vynaložit energii k rozbourání nefunkčních mechanismů a vzorců.

Těším se na setkávání,

Vojta Franče

Termíny a témata setkání

2. 10. 2020 17.00-21.00 Tarotová karta LUNA.

Brána do říše emocí. Co mi brání být v kontaktu se skutečnými pocity? Projít branou. Být připraven.

23. 10. 2020 18.00-22.00 Tarotová karta VELEKNĚŽKA
Všudypřítomná moudrost a pravody života.

6. 11. 2020 16.00-20.00 Tarotová karta SMRT.
Ukončit, uzavřít, zemřít, nechat odejít.

13. 11. 2020 16.00-20.00 Tarotová karta VůZ.
Položit základy (dláždění) nové cesty.

18. 12. 2020 16.00-20.00 Tarotová karta ZAMILOVANÍ.
Dělat to pravé, horkost, alchymická svatba polarit.

 

Cena a přihlášení

800kč / 1 setkání. Zaplatit můžete v hotovosti na místě. Velikost skupiny max. 10 lidí.

Přihlásit se můžete přímo lektorovi-terapeutovi (Vojta Franče) na e-mail aridsun@seznam.cz

napište: hlásím se závažně na konstelace v Jemném světě na termín xy, případně na termíny xyz. Následně Vám přijde potvrzení o rezervaci místa.

O lektorovi

Vojtěch Franče, 737 624 837, ografologii.blogspot.com

Jsem terapeut a průvodce lidskými příběhy, k čemuž používám různých metod: systemické konstelace, astrologii a grafologii. Studoval jsem filozofii a estetiku a pak také psychologii na FFUK. Cítím se být vizionářem a dobrodruhem, který propátrává stále nové oblasti a který zpochybňuje stávající limity. Zajímá mě člověk s celou jeho barevností a hloubkou. Snažím se lidem zprostředkovat přístup k nim samým – umožnit jim stát se sebou samými. Nic lidského mi není cizí a nevěřím ničemu, z čehož se zároveň nedá dělat legrace. Ve výkladu světa se nejvíce opírám o říši archetypů, antickou mytologii a astrologické archetypy a symboly. Chápu svět jako inteligentní řád, v němž má každý své bezpečně dané místo. Nejsem zastánce jedné jediné víry nebo tradice, je mi blízké křesťanství, buddhismus, zen, súfismus i šamanismus. Ke každému, kdo ke mě přichází, se snažím mluvit jeho jazykem. Zajímá mě vývoj Země a společnosti, instinktivně hledám nové trendy a snažím se k nim prosekat mačetou cestu, aby se lidé, kteří čtou mé články, mohli cítit inspirováni. Miluji cestování (navštívil jsem v poslední době Kolumbii a Arménii) a ve volném čase rekreačně skládám hudbu a maluji obrazy. V poslední době objevuji svět vůní, které nás mohou spojit s něčím esencielním v naší duši, a vytvářím nový koncept Flow.