V Jemném světě se můžete setkat se zkušenými terapeuty, kteří Vás budou rádi provázet na Vaší cestě k uvolnění, radosti a spokojenosti:

Míša Votrubová – aromaterapie, aroma-relaxační masáže, shiatsu

Jana Horsáková – TRE: napětí, stres a trauma uvolňující cvičení; psychoterapie

Petr Smil – jóga, dechové techniky, meditace

Marie Králová – tradiční čínská medicína, aurikuloterapie, terapie jizev, masáže (zaměřené na psychiku, na tělo), baňkování, moxa, cvičení

Karolína Juračková – Kraniosakrální terapie, Vagus a polyvagální přístupy, Polaritní terapie


Míša Votrubová, www.proesence.cz, +420 725 370 277
aromaterapie, relaxační masáže, shiatsu, jóga

Moje cesta k práci s vůněmi nebyla přímá. Sice jsem vystudovala Přírodovědeckou fakultu, nicméně následovalo několik let hledání toho, „co chci vlastně dělat“. Tušila jsem ale, že je to něco, kde mohu být více v kontaktu s člověkem jako takovým.

A tak se zcela přirozeně začaly postupně „nabalovat“zkušenosti…

Jak s jógou – velkou inspirací pro mě byly dlouhodobé pobyty v Indii – tak s aromaterapií (studium na Institutu Aromaterapie v Praze, AČA), s prací s energiemi (studium shiatsu/shintai/qigong u Jana Pletánka v Pardubicích, reiki u Vladimíra Bláhy v Náchodě) …

Samozřejmě velké díky mnohým inspirativním lidem, které naštěstí stále potkávám, a tak se mohu stále učit.


Petr Smil,www.pranayoga.cz,+420 733 582 848
jóga, dechové techniky, meditace, shiatsu

Zajímá mě potenciál a ozdravné účinky hlubokého uvolnění a sestupu do vlastního nitra, hájemství duše a ducha. To je i cíl veškerých technik, které se zájemci sdílím buď formou skupinových kurzů/seminářů anebo individuálních konzultací.
Jsem přesvědčený o tom, že čím hlouběji se k sobě dostaneme, tím spokojenější, radostnější a smysluplnější může náš život být.

Založil jsem a provozuji jógové centrum Jemný svět.


Jana Horsáková, www.tre-praha.cz, +420 778 009 107
TRE: napětí, stres a trauma uvolňující cvičení, psychoterapie

Nabízím terapeutickou podporu a práci s tělem formou TRE®.  Mým hlavním podkladem pro terapeutickou práci je čtyřletý systematický výcvik v Gestalt terapii. V technice TRE® – Napětí, stres a trauma uvolňující cvičení jsem certifikovaný průvodce od roku 2016. Pro moji praxi je důležitý theravádový buddhismus. Vážím si lidí, kteří jsou ochotni na sobě pracovat, hledat cesty, jak žít život co nejlépe. Vážím si schopnosti a ochoty vytvářet a udržovat rodinu

Více je možné najít na www.tre-praha.cz

 

Marie Králová, www.meridiana.cz, + 420 603 473 104
Tradiční čínská medicína, aurikuloterapie, terapie jizev, masáže (zaměřené na psychiku, na tělo), baňkování, moxa, cvičení.

Nabízím terapeutickou podporu vašeho fyzického i psychického zdraví. Díky spojení soustavného studia a praxe čínské medicíny, různých masážních a cvičebních technik, terapií jizev, pohybového aparátu a vlivu emočního nastavení, jsem získala celostní pohled na zdraví člověka. Věřím, že vše souvisí se vším. Kombinuji východní i západní přístup. Roky zkušeností mi umožňují vám poskytnout péči podle vašich skutečných potřeb. 


Karolína Juračková, + 420 731 427 010
Kraniosakrální terapie, Vagus a polyvagální přístupy, Polaritní terapiee

Má životní cesta vedla mnoha různými cestami. Původně jsem vystudovala obor IT, kterému jsem se profesionálně věnovala mnoho let. Ke kraniosakrální terapii mě prvotně přivedla má náročná životní zkušenost, kterou jsem vnímala, že je dobré prožít, zpracovat a ne potlačit. A tady se také objevila nová cesta, na kterou jsem s důvěrou vykročila a s pokorou dále kráčím, prohlubuji své znalosti. Kraniosakrální terapi je neinvazivní a stimuluje samoléčící schopnosti člověka. Nezaměřuje se pouze na obtíže, ale pracuje s celistvým fungováním organismu. To vede k řešení problému a nikoliv k pouhému odstranění symptomu. Je to neuvěřitelně účinná forma léčení, která pomáhá uvolňovat nemoci a bloky těla; jak psychické, tak fyziologické. Tyto bloky se kumulují během života v důsledku různých traumat, zranění či nemocí. Bloky ovlivňují tkáně, což později vede k nemoci a dysfunkci těla.

Terapie se provádí na masážním lehátku, klient je oblečený. Po ošetření se klienti cítí hluboce uvolnění, odpočatí a naplněni radostí.