V Jemném světě se můžete setkat se zkušenými terapeuty, kteří Vás budou rádi provázet na Vaší cestě k uvolnění, radosti a spokojenosti:

Míša Votrubová – aromaterapie, aroma-relaxační masáže, shiatsu
Petr Smil – jóga – ásany, pránájáma, meditace …
Jana Horsáková – TRE: napětí, stres a trauma uvolňující cvičení; psychoterapie
Alena Zapletalová – viscerální manipulace, fascie,
Svatava Dvořáková – kraniosakrální terapie
Martin Wagenknecht – jóga, shiatsu
Lukáš Karas – práce se sny, hlubinná psychologie


Míša Votrubová, www.proesence.cz, +420 725 370 277
aromaterapie, relaxační masáže, shiatsu, jóga

Moje cesta k práci s vůněmi nebyla přímá. Sice jsem vystudovala Přírodovědeckou fakultu, nicméně následovalo několik let hledání toho, „co chci vlastně dělat“. Tušila jsem ale, že je to něco, kde mohu být více v kontaktu s člověkem jako takovým.

A tak se zcela přirozeně začaly postupně „nabalovat“zkušenosti…

Jak s jógou – velkou inspirací pro mě byly dlouhodobé pobyty v Indii – tak s aromaterapií (studium na Institutu Aromaterapie v Praze, AČA), s prací s energiemi (studium shiatsu/shintai/qigong u Jana Pletánka v Pardubicích, reiki u Vladimíra Bláhy v Náchodě) …

Samozřejmě velké díky mnohým inspirativním lidem, které naštěstí stále potkávám, a tak se mohu stále učit.


Petr Smil,www.pranayoga.cz,+420 733 582 848
jóga – ásany, pránájáma, meditace

Zajímá mě potenciál a ozdravné účinky hlubokého uvolnění a sestupu do vlastního nitra, hájemství duše a ducha. To je i cíl veškerých technik, které se zájemci sdílím buď formou skupinových kurzů/seminářů anebo individuálních konzultací.
Jsem přesvědčený o tom, že čím hlouběji se k sobě dostaneme, tím spokojenější, radostnější a smysluplnější může náš život být.

Založil jsem a provozuji jógové centrum Jemný svět.


 

Jana Horsáková, www.tre-praha.cz, +420 778 009 107
TRE: napětí, stres a trauma uvolňující cvičení, psychoterapie

Nabízím terapeutickou podporu a práci s tělem formou TRE®.  Mým hlavním podkladem pro terapeutickou práci je čtyřletý systematický výcvik v Gestalt terapii. V technice TRE® – Napětí, stres a trauma uvolňující cvičení jsem certifikovaný průvodce od roku 2016. Pro moji praxi je důležitý theravádový buddhismus. Vážím si lidí, kteří jsou ochotni na sobě pracovat, hledat cesty, jak žít život co nejlépe. Vážím si schopnosti a ochoty vytvářet a udržovat rodinu.

Více je možné najít na www.tre-praha.cz

 


Lukáš Karas , FB Anima Mundi, FB Práce se sny,  +420 733 439 441
práce se sny, hlubinná psychologie

Vedu kurz práce se sny nazvaný Hypnos a kurz archetypální psychologie Panteon duše.
Organizuji projekt Anima Mundi. Provozuji terapeutickou praxi a nabízím poradenství při práci se sny. Dlouhodobě se zajímám o mytologii, hlubinnou psychologii, mimořádné stavy vědomí, umění a pohádky. Ve svých přednáškách využívám poznatky z těchto různorodých oblastí, abych se pokusil předložit mapu vnitřní skutečnosti. Během let jako terapeut, kdy jsem pracoval například v centru pro drogově závislé, jsem dospěl k závěru, že práce se sny může být tou nejrychlejší cestou k duševnímu rozvoji.