Víkendový modul programu NEXT LEVEL

Intenzivní víkendový seminář věnovaný pokročilejším dechovým a meditačním technikám, józe spánku a snění, rozvoji lucidity ve snu s cílem prohlubovat poznávání světa uvnitř i kolem nás.

Určeno zájemcům, kteří už mají praktické zkušenosti se základními dechovými a meditačními technikami a chtějí jít hlouběji.

Náplň

– předpoklady pro cestu (příprava těla, vnitřní kultivace, základní dechové a meditační techniky)

– praxe jógy s důrazem na reflexi jemných rovin

– pokročilá pránájáma, práce s energetickým potenciálem (zádrže dechu / kumbhaky, bandhy, mudry / teoreticky i prakticky)

– noční část praxe pro aktivní práci v zóně parasympatiku, rozvoj lucidity

Pro koho

Určeno zájemcům, kteří už mají praktické zkušenosti se základními dechovými a meditačními technikami a chtějí jít hlouběji.

Nevhodné pro uživatele jakékoliv formy antipsychotik či osoby se zkušeností psychotických atak v minulosti, dále nevhodné pro těhotné.

Orientační časový harmonogram

Pátek

– 18:30 – 20:30

Sobota

– 9:00 – 18:00

+ noční část praxe (bude i dostatek času na noční spánek)

Neděle

– 9:30 – 13:00

Termín

24. – 26. března 2023

Kde

jógové a meditační centrum JEMNÝ SVĚT, Chopinova 10, Praha 2, 120 00

Pro mimopražské možnost přespat ve studiu, zázemí k dispozici (2x WC, sprchy, kuchyňka).

Je-li to ve vašich možnostech, doporučuji všem účastníkům přespání ze soboty na neděli ve studiu (spacák a podložka na spaní s sebou), nelze-li, budete noční část praxe provádět samostatně.

Lektor

Petr Smil, více viz program NEXT LEVEL

Cena

– 3200 Kč

– v ceně on-line kurz JÓGA SPÁNKU, SNĚNÍ a JÓGA ČIRÉHO SVĚTLA (obsahující cca 10 hodin postupné výuky, jinak samostatně prodejný za cca 2000 Kč)

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě. Storno méně než 7 dnů před začátkem semináře je ve výši 50% kurzovného.

Veškeré dotazy Vám rád odpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)