víkendový modul programu NEXT LEVEL

Zvu vás k absolvování intenzivního víkendového semináře věnovaného problematice dechových a meditačních technik z hlediska jejich použití nejen pro harmonizaci a psychohygienu, ale i rozvoj vědomí a vnímání.

Přípravou na dechové techniky bude cvičení jógových ásan, které nebude neúměrně náročné, nicméně u účastníků je předpokládán kladný vztah k pohybu, vnímavost k vlastnímu tělu a nejlépe i praktické zkušenosti se cvičením jógových pozic.

Kromě praktických dechových a meditačních technik si účastníci odnesou především mnohem komplexnější pohled na dech a možnosti jeho využití pro psychohygienu i rozvoj vědomí.

Pro ty, kdo se aktivně věnují cvičení jógových pozic, může být seminář ideálním vykročením k celistvějšímu pojetí jógové praxe.

Náplň

– člověk očima jógy aneb úvod do psychofyziologie jógy (tělo, dech, energie, mysl a její vrstvy, duše, vědomí/podvědomí/nevědomí)

– nácvik tradičních dechových a meditačních technik

– dechové techniky (pránájáma) s ohledem na individuální konstituci

– pránájáma, meditace a práce se sny a ve snu – souvislosti, využití, praxe

– pránájáma a rozvoj vnímání

– dotkneme se i témat „spirituální bypass“, psychospirituální krize, problematika kundalini

Pro koho

Množstvím informací se jedná o intenzivní seminář, ze kterého si nejvíce odnesou ti, kteří se józe už pravidelně  věnují, hledají další inspiraci a rádi by se s jógou posunuli do hlubších rovin. Cílem není sdílet teorii, ale maximum praktických informací, poznatků a souvislostí, o kterých se toho moc v tradiční jógové literatuře nedočtete …

Předpokladem je kladný vztah k dechu a pohybu, chuť osvojit si během víkendu maximum poznatků a pokud možno i otevřená nepředpojatá mysl.

Orientační časový harmonogram

Sobota

– 10:00 – 18:00

Neděle

– 9:00 – 16:00

Kromě obědové pauzy budou během výuky i kratší 10-15 min přestávky.

Termín

19. – 20. října 2024

Kde

jógové a meditační centrum JEMNÝ SVĚT, Chopinova 10, Praha 2, 120 00

Pro mimopražské možnost přespat ve studiu, případně i z pátku na sobotu. Zázemí k dispozici (2x WC, sprchy, kuchyňka)

Lektor

Petr Smil, více viz program NEXT LEVEL

Cena

  • celkem 3500 vč. DPH
    • záloha 1500 Kč
    • doplatek 2000 Kč

– v ceně výukové materiály v tištěné podobě + ZDARMA on-line kurz MEZI NEBEM A ZEMÍ (obsahující cca 20 hodin postupné výuky, jinak samostatně prodejný za cca 1500 Kč)

Přihlášení

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a úhradě zálohy oproti faktuře, která vám přijde e-mailem.

Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě. Storno méně než 7 dnů před začátkem semináře je ve výši uhrazené zálohy.

Veškeré dotazy Vám rád odpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)