Hezký den / Ahoj,

zvu tě do kurzu Prana vashya jógy + základů pránájámy a meditace.

Ať už máš základy z úvodního kurzu Prana Vashya jógy anebo máš zkušenosti odjinud, tento kurz by tě mohl oslovit v případě, že upřednostňuješ intenzivnější cvičení v návaznosti na dech a chceš kromě cvičení jógových pozic rozvíjet i dechové techniky / pránájámu a meditaci jakožto prostředky vedoucí hlouběji do klidu a k sobě samému.

Tento pondělní kurz je určený zájemcům, kteří buď prošli úvodními kurzy jógového cvičení se mnou (JÓGA PRO MUŽE, úvod do PRANA VASHYA JÓGY, …) anebo znají jógové základy odjinud, tj. prakticky znají plný jógový dech včetně techniky ujjayi (udždžají).


Jelikož v kurzech během týdne není tolik prostoru k objasňování psychologických efektů pránájámy a meditace, k hovoření o práci s nevědomím (hlubinná psychologie, reflexe snů, …), doporučuji zájemcům o znalost tohoto kontextu i absolvování víkendových seminářů:


Termín a místo

– pondělky 7. října 2024 – 16. prosince 2024 (necvičíme 28. 10.), 18:45 – 20:30, celkem 10 lekcí

meditační a jógové centrum Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2-Vinohrady

Cena a přihlášení

– 3000 Kč + 21% DPH = 3630 Kč

Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky ZDE a  úhradě kurzovného oproti faktuře, která vám přijde e-mailem. Platba v hotovosti na místě je možná pouze po předchozí domluvě.

Veškeré dotazy Vám rád zodpovím na tel. 733 582 848 (Petr Smil)

Těším se naviděnou! Petr