Jóga ve své podstatě funguje celostně oslovuje nejen naše tělo, ale i naši mysl a duši. Kombinuje v sobě různorodé techniky harmonizující nás do hloubky. Získejte nový dosud nepoznaný rozměr vnímání svého těla a sama sebe.

Kurz Celostní jógy:

10 týdnů pro nápravu držení těla a redukce stresu. Kurz vám poskytne jednoduché, ale účinné techniky, jak se navrátit zpátky k sobě – do harmonie těla a mysli. Nejde nám o dokonalost formy, ale o hluboký obsah. Kurz je otevřen všem bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti. Budeme protahovat a posilovat svoje tělo, ladit svůj dech a hluboká relaxace nám poskytne hluboké uvolnění a osvěžení.

Věnujeme se především těmto rovinám:

Fyzické tělo

Průpravná cvičení a jógové pozice slouží k uvědomění si svého těla a jeho nastavení do osy, kdy páteř a klouby jsou v optimálním nastavení.

Dech

Ladění dechu nám umožňuje zvýšit energetický potenciál celého těla, skrze prohloubení nádechu a výdechu a z toho plynoucí masáže všech vnitřních orgánů.

Relaxace

Stres se ve formě napětí ukládá v našem těle, pomocí hluboké relaxace půjdeme do hloubky k celkovému uvolnění skrz naskrz.

Kdy a kde:

– úterky 19:15 – 20:45

– 23. dubna – 25. června 2024, celkem 10 lekcí

– Jemný svět, Chopinova 10, Praha 2

Cena a přihlášky:

– 2600 Kč / kurz (10x 90 minut. lekce plus materiály k dalšímu studiu)

– v případě jednorázové účasti – drop-in: 280 Kč/lekce

Dotazy a přihlášky:

Přímo lektorovi (Martin Wagenknecht) na adresu ohni.ohen@gmail.com